Rádi byste vyzkoušeli dovolenou v naprostém soukromí? Nechcete být nikým rušeni? Chcete mít bazén jen sami pro sebe a každý večer si v soukromí připravit čerstvou rybu na grilu? Nebo si při sklence výtečného místního vína vychutnat západ slunce s výhledem na oceán?
Rádi vám zprostředkujeme pronájem prázdninového domu. V nabídce máme plně vybavené domy v typickém kanárském stylu nebo moderní vily. Můžete vyrazit jen ve dvou nebo se domluvit s přáteli a vybrat si dům pro větší skupinu.
Dáte přednost ubytování přímo u pláže? Je možné si vybrat z několika apartmánů umístěných v nejoblíbenějších letoviscích na La Palma.
Rádi vám s výběrem pomůžeme. Doporučíme vám nejlepší spojení na La Palma, poradíme s výběrem autopůjčovny, samozřejmostí jsou i tipy, co na ostrově navštívit.
Na La Palma žijeme trvale a v případě potřeby jsme Vám kdykoliv k dispozici. Není nutná platba předem, lze platit až na místě po příjezdu.
V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky +420 722 229 448.